Ji Bohuslavice : FK Havex 0 : 4 (0:2)

Za vyloženě infarktového počasí,na pěkném terénu, bylo už od prvních minut jasné , kdo tady dnes bude vládnout.Začali jsme velice svižně a už v prvních minutách jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou.Soupeře jsme převyšovali ve všech směrech a bylo otázkou času,kdy to tam padne.V 15.min. se rozhodl Honza J. ,že to "udělá" sám.Tomáš G.mu odtáhl dva hráče a on přidal ještě jednu kličku a zkušeně po zemi překonal brankáře domácích.Po další krásné individuální akci,tentokrát Martina J. ve 20.minutě to bylo už 2:0.Pak jsme na pár chvil polevili a soupeř se dostal do ojedinělé šance,kterou však bravurně zlikvidoval nestárnoucí Pavel P.

I ve druhé půli jsme pokračovali v parádním fotbale a jen dobrý výkon domácího gólmana a břevno držely Bohuslavice ve hře.Ale náš tlak s příchodem Ondry Z.se zvyšoval a přibývaly fauly a následně karty na straně Jiskry.Když se vyfauloval stoper domácích(jednou mu to bylo panem Mahrlou tolerováno) přidali jsme ještě další dvě branky a v poklidném tempu získali další tři body.

Co dodat : jednoznačné vítězství,dobrá hra ,tím pádem i pohoda v mužstvu a můžeme se jen těšit na středeční derby s Vrchlabím.S trochou nadsázky - musejí na nás hodně posílit z "A".

Branky : Jiřička 2, Janoch,Jirsa

Rozhodčí : Mahrla   Diváků :100