Ji Bohuslavice - FK Strážné 1 : 4 ( 0 : 3 )

Velké dusno a k tomu "umělka" v Trutnově , toť smrtelná kombinace zvláště pro ty , kteří se v těchto dnech věnují spíše hudebním festivalům než sportu.Ale dostavili se a proti mužstvu Bohuslavic se i tací podíleli na celkem snadném vítězství.

Bohuslavice začali velmi opatrně a tak jsme se dostali do téměř drtivého tlaku ,ze kterého jsme dali do 25.minuty tři góly a další minimálně tři zahodili. Dvakrát T.Grégr a jednou M.Stejskal se trefili a vlastně bylo rozhodnuto už do poločasu.

Po půli se přece jenom trochu ochladilo , ale úroveň hry to nijak neovlivnilo. "Domácí" určitě nemají mužstvo na to , aby zvrátili tak nepříznivý výsledek a našim borcům už se po vstřelení čtvrté branky moc nechtělo. Dobře chytajícího Zajíce překonali bohuslavičtí až v úplném závěru a kosmeticky upravili výsledek na 1 : 4.

Teď už nás čeká jen poslední zápas s Vítěznou a 19.6. odjíždíme na zasloužené posezóní  soustředění na Vranovskou přehradu , abychom nabrali tu správnou formu do nového ročníku. Věřím ,že do toho všichni dají celé srdce ( a někdo i játra ).