Ji Bohuslavice - FK Strážné 1 : 6 ( 0 : 3 )

Na bezvadně připraveném pažitu a za krásného počasí jsme nastoupili proti Bohuslavicím v předposledním zápase soutěže ,kdy už je o všem rozhodnuto . Ale přece jen se projevilo ,že se dá zahrát si fotbal nejen kvůli umístění v tabulce. Už ve druhé minutě jsme šli do vedení ,když svoji první branku zápasu dal nově objevený "hrot " A.Skrbek. V 6.minutě pak zvyšoval nádhernou střelou z hranice vápna J.Plecháč. Asi náš nejhezčí gól sezony jakoby nasměroval utkání k jednoznačnému výsledku. Když po hrubce domácí obrany zvýšil A.Skrbek na 3 : 0 ,zdálo se ,že je po zápase ale soupeř hrál stále s velkým nasazením a jen díky L.Feslovi v brance jsme neinkasovali.

I do druhé části nastoupili bohuslavičtí s velkou chutí a tak se bylo,na rozdíl od minulého zápasu, na co dívat. Z penalty za jasný faul na pronikajícího Skrbka skóroval J.Srnský a skóre hrozivě narůstalo. Ale domácí bojovali dál a byli odměněni po několika našich chybách brankou na 1 : 4. Pak přišli chvíle střídajícího V.Zárybnického , který dvěma pěknými góly dovršil debakl domácích .

Kvalitní výkony všech našich hráčů a počet bodů na našem kontě jsou příslibem zvláště pro naše soustředění za 14 dní.