Ji Kocbeře - FK Strážné 2 : 1 (1 : 0)

Tak ani tentokrát nám výlet na naše "oblíbené " hřiště nepřinesl body. A to se nedá říct , že jsme se vzdali ,jako už mnohokrát , na přejezdu v Chotěvicích. Za větrného podzimního počasí začali lépe domácí a svými nakopávanými míči na důrazné útočníky nám dělali velké problémy. Několik rohových kopů a auty až do vápna však bylo to jediné , co z mírné převahy vytěžili. S přibývajícím časem jsme se zlepšovali a když po dlouhé době chytající Feslík předvedl dva gólové zákroky, vypadalo to , že do kabin jdeme s bezbrankovou remízou. Ale několik vteřin před poločasem se domácím přece jenom podařilo nepovedenou střelou , která zapadla překvapivě do brány, skórovat.

Druhá půle však byla v naší režii a po střele Plechyho dorážel a vyrovnal T.Skrbek. Domácí znervózněli a v těch okamžicích jsme byli lepším mužstvem. Jenže síla soupeře se ukázala když jejich první rána na branku skončila v naší síti - 2 : 1. Ještě jsme to nevzdali a i se zraněním na pár minut nastoupivší J.Jiřička dokonce nastřelil břevno , ale vyrovnat už se nám nepodařilo. Škoda , byli jsme docela blízko ... Opět jsme se přesvědčili, že do Kocbeří se moc pro body nejezdí.