Ji Podhůří - FK Havex 1- 1 ( 0 : 1 ) pen. 9 : 10

Další derby ,hrané na slušném hřišti,mělo tentokrát příchuť boje o nechtěnou barážovou příčku.Ke cti všem je předem nutno říct,že celý zápas byl korektní,slušný a bez zbytečných emocí,jak nebývá v takových zápasech zvykem.Snad to bylo i tím,že jsme byli od prvního hvizdu lepším týmem a nebylo pochyb o tom,kde je kvalita.Bylo jen otázkou,kdy přestaneme míče do velkého vápna hrát "vrchem",kde vládl domácí Kalenský.První balón po zemi a Tomáš G.se nemohl mýlit.

Potom  se hra přeci jen srovnala a Harta se snažila o vyrovnání,ale její útok je opravdu bezzubý a tak si žádnou šanci ani nevypracoval.Hrál se poměrně slušný fotbal,ale bez brankových příležitostí.Do kabin se tedy šlo za stavu 0 : 1.

Druhá půle začala šokem pro všechny: nepovedený nákop " bodlem" domácího Gottsteina skončil v naší síti. 1 : 1. Pak se začali dít věci a přicházela jedna tutovka za druhou,kdyby jsme v 70.minutě vedli 4 : 1,nikdo by se nedivil.Ale mohlo uhodit na druhé straně,když Nejedlý měl velkou a jedinou šanci domácich.Nedal ani on,ale ani Tomáš G. v poslední minutě a tak již potřetí v řadě jsme museli o bonusový bod podstoupit penaltovou "šaškárnu". Tentokrát byl na naší straně neomylný Petr P.Citron a Tomáš G.a po desáté(!!!) serii jsme měli bod navíc.

Jen v 11 lidech a s nemocným Honzou J.(velký dík za obětavost)jsme sehráli opět dobrý zápas a potvrdili,že na jaře patříme mezi tři nejlepší mužstva s jedinou prohrou v Žacléři.

Tak jako vždy ke konci sezóny nás je málo,ale  věřím,že to už zvládneme a přes léto se dáme personálně znovu dohromady.