Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ji Podhůří - FK Havex 2 : 3 ( 2 : 2 )

Už podruhé v této podzimní části,jsme se potkali s naším nejtradičnějším soupeřem v předehrávce jarní ho kola.Tentokrát na báječně připraveném trávníku v Hartě.

Začátek byl ospalý,nikdo moc neběhal a nervozita byla znát na většině hráčů.Nejaktivnějším na hřišti byl rozhodčí Seidel,který se jako vždy snažil,aby byl co nejvíce vidět.První branku dal Honza P. po samostatné akci krásnou přízemní střelou k tyči.Ale netrvalo dlouho a po zbytečném faulu kopali domácí přímý kop a po zaváhání Lukáše F hlavou srovnali na 1 : 1.Hra se trochu přiostřila a a slabý Seidel začal úřadovat.Při slalomu až do vápna byl kontaktován Martin J.-spadl a nařízenou penaltu Plechy proměnil.Bylo jasné,že to rozhodčí bude kompenzovat,ale že si ani nepočká na vhodný okamžik,je s podivem.Prostě a sprostě vymyslel faul a z penalty bylo opět srovnáno.2 : 2.

Ve druhé půli byla hra vyrovnaná s několika šancemi na obou stranách.Pak přišel polocentr ,polostřela Václava J.a ta zapadla k údivu všech do brány 2 : 3. Harta poté vsadila vše na útok a brzy získala převahu ,kterou ale stále,i přes velké příležitosti,nebyla schopna zúročit.Několikrát se vytáhl i brankář Lukáš F.a několikrát stálo na naší straně i štěstí.Naopak jsme mohli rozhodnout z několika brejků do odkryté obrany,ale to my neumíme.(např.Horňák nás takto vytrestal!)Po vyloučení Jardy H. hráli domácí v deseti a zdálo se ,že je hotovo,ale opak byl pravdou.Dlouhé nakopávané balóny do našeho vápna nám dělaly velké potíže a až závěrečný hvizd r. Seidla nás vysvobodil.

Z naší strany nic moc ,ale tři body.Takový je fotbal.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář