Ji Podhůří - FK Strážné 0 : 2 ( 0 : 1 )

První z řady tzv. derby jsme sehráli na hřišti Jiskry v Podhůří. Na obou stranách chybělo několik  hráčů ,ale jak se záhy ukázalo byly tyto absence fatálnější pro Hartu. Od úvodního hvizdu stále dobře naladěného rozh.Mahrly, jsme ve  hře jasně dominovali, snažili se držet míč na zemi a donutit soupeře k chybám. Naopak domácí hráli jen dlouhými míči na svoje útočná esa Smejkala a E.Zdržálka.,takže celkový dojem z fotbalu nebyl moc dobrý. Poprvé jsme zahrozili po pěkné akci středem hřiště a přiťuknutí O.Zarebského na T.Grégra , který ale pálil pouze do tyče.Naopak vzápětí se dostala Harta ke své šanci , ale už překonaného L.Fesla zastoupil na brankové čáře J.Balcar. A tak 1.poločas rozhodl až báječně zahraný přímák J.Jiřičky, protože několik dalších střel skončilo na tyčích ,nebo zázračně na rukou brankáře domácích Gulise. Naše převaha byla víc než patrná a to pokračovalo i ve druhé půli, i když i Jiskra se dostala do situací ,kdy ohrožovala naší branku(Balcárek znovu zachraňoval za Fesla na čáře). My jsme zahazovali jak na běžícím pásu a uklidňující branka přišla až po hlavičce A.Skrbka - 0 : 2. A pak už se jen dohrávalo ,Harta dnes určitě neměla sílu s výsledkem něco udělat a naši "střelci" gól prostě dát nebyli schopni. Zápasu by asi slušel vyšší brankový rozdíl, ale tři body z Harty jsou vždycky cenné. A teď Lánov ,pak Kunčice ....