Ji Podhůří - FK Strážné 1 : 3 ( 1 : 2 )

Určitě už jsme sehráli lepší zápasy ,než byl ten sobotní. Fotbal ke koukání to moc nebyl , boj a někdy i přílišná tvrdost na obou stranách , desítky špatných přihrávek, pramálo kombinací ,dobré výkony obou brankářů, to vše provázelo včerejší derby.

Harta se ujala vedení brankou Přívratského ,který zapomenutý sám na rohu vápna zakončoval na dlouhou tyč.Vedení bylo zasloužené,domácí jakoby s větší chutí v těchto chvílích naše mužstvo přehrávali a nevypadalo to s námi dobře . Jenže Jiskra se po vedoucí brance stáhla ,příliš brzy začala bránit jen jednobrankové vedení a my jsme se dostali do hry . Začali jsme mít převahu ,která ke konci poločasu byla až drtivá a přinesla i góly. Během dvou minut jsme výsledek otočili a do kabin se šlo za stavu 1 : 2. Nejprve levou nohou srovnal J.Jiřička a do vedení nás poslal po vyhrané hlavičce T.Skrbka chytrou hlavou M.Janoch.

I ve druhé části jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu a bylo jen otázkou času ,kdy zvýšíme na rozdíl dvou branek a bude po zápase. Ale když jsme své příležitosti neproměnili , vsadili domácí vše na jednu kartu a zle nám na závěr zatápěli. Jen díky L.Feslovi v brance se stav neměnil a když  rozhodčí nesplnil přání harteckých odpískat penaltu , jejich tlak začal být zoufalý. Z jejich nepřesnosti se také zrodil protiiútok ,ze kterého M.Stejskal rozhodl - 1 : 3.

Asi zasloužené vítězství , i když těžce ale přece jenom se projevila kvalita našeho kádru.