Ji Podhůří - FK Strážné 1 : 4 ( 1 : 4 )

Nový ročník okr.přeboru jsme ,jako už téměř tradičně, zahájili v Hartě. Nastupovali jsme určitě jako favorit , a to ne jenom proto,že soupeři chyběli někteří hráči a my byli kompletní, ale i závěr jara nás k tomu předurčoval.

Hned ve 3. minutě se po rohu prosadil Tonda S. a vedli jsme 1 : 0.Všechno vypadalo tak snadně... Ale i Jiskra má ,hlavně dopředu , šikovné hráče a minimálně deset minut hrozila vyrovnáním. Jen dva parádní zákroky ještě ne zdaleka doléčeného Richarda G.tomu zabránily. Pak jsme ale začali trestat neorganizovanou hru zadních řad Harty. Dvakrát výborně hrající Ondra Z. a jednou Honza P. určili ještě do poločasu stav 4 : 0. Zvlášť třetí gól byl ukázkový a svědčil o současné pohodě , která v týmu vládne. Jediná chyba našeho brankáře pak těsně před přestávkou znamenala snížení na 4 : 1.

Druhý poločas i přes upozorňování, abychom pokračovali ve stejné hře jako v první části, jsme přece jenom trochu podcenili a dali domácím šanci nás ohrožovat. Znovu výborné zákroky Ríši a dokonce tyč  rozhodly o tom, že výsledek už se neměnil.

Suveréní vítězství , první body , ale určitě přijdou lepší soupeři , než je současná Harta.