Jiskra Podhůří - FK Strážné 0 : 8 (0 : 5)

V naší dnes už téměř čtvrtstoletí dlouhé historii jsme s Hartou odehráli nejvíce utkání, pov ažovaná za derby I. kategorie. Téměř vždy se jednalo o vyrovnané zápasy. Tentokrát ne.

Už ve druhé minutě se po jednoduchých narážečkách po ose Grégr-Mikina -Kouřil dostal posledně jmenovaný sám před brankáře domácích a s klidem otevřel skóre. Neuplynula ani minuta a opět L.Kouřil zvýšil na 2 : 0. Smrtící útoky celé naší ofenzívy ale pokračovaly. Nelze se rozepisovat o všech šancích ,které postupně přicházely a tak jen za zmínku stojí krásný lob alá Poborský  ,kterým zvyšoval L.Kouřil na 4 : 0, když před tím jeho přihrávku přes hlavu zužitkoval J.Mikina. Jakoby Liborovi hattrick nestačil , ještě do poločasu dal svůj čtvrtý gól a do kabin se šlo pro domácí s hrozivým skóre 0 : 5 !

Prostřídali jsme ,ale Harta ani ve druhé části nekladla větší odpor. Hrálo se na jednu branku a vizitka dalších třech branek a čtyř nastřelených břeven snad hovoří za vše. Několik dalších šancí jsme ještě neproměnili a tak konečných 0 : 8 je pro domácí ještě velmi milosrdných.

Na velice těžkém  ,tvrdém terénu podali všichni naši hráči velmi dobrý výkon a svého soupeře převyšovali o třídu. Tak příští týden Libeč.