Jiskra Podhůří - FK Strážné 3 : 4 ( 1 . 1 )

Po dvou prohrách v řadě a ještě k tomu na domácí půdě , bylo snad naší povinností už bodovat. Ale v derby moc favorité nevyhrávají. Začátek byl neurovnaný a na obou stranách hlavně chybovaly obrany. První varování pro nás přišlo v 17.minutě po závaru před brankou , když nás ještě podržel brankář Gottstein. Ale po pěkné narážečce se domácí lehce dostali až do bezprostřední blízkosti naší branky a tentokrát už nezaváhali - 1 : 0. Do konce poločasu jsme převzali iniciativu a vytvořili si pár dobrých příležitostí. J.Srnský dokonce nastřelil utěšenou ranou břevno a T.Grégr hlavou těsně minul branku. Až po pěkném pasu J.Plecháče dokázal nejlepší hráč na hřišti T.Jílek přehozením brankáře srovnat - 1 : 1.

Druhá půle byla hodně otevřená a góly padaly na obou stranách.Nejprve jsme se dostali do vedení zásluhou D.Brádlera , který pohotově zakončil únik a centr V.Zárybnického - 1 : 2. Vypadalo to , že jsme vývoj zápasu otočili a půjdeme pro tři body, ale to bychom museli hrát i dozadu. Průnik dnes dobře hrajícího Zdržálka a jeho tečovaná střela z dálky a začínalo se znovu - 2: 2. Neuplynulo ani pět minut a po nevinném střetu v našem vápně nařídil jinak velice přesný rozhodčí pokutový kop. D.Zdržálek se nemýlil a Harta rázem vedla 3 : 2. Do konce zbývalo 20minut a domácí se asi zbytečně zatáhli a my jsme zásluhou T.Grégra a T.Jílka opět výsledek otočili - 3 : 4 !! Dobrá práce . Poděkování za opravdu vydřené body patří všem.