Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jiskra Podhůří - FK Strážné

30. 3. 2010

Jiskra Podhůří - FK Strážné

2 - 4

 

V utkání hraném na umělém povrchu v Trutnově jsme nastoupili proti mužstvu z dolní poloviny tabulky s velmi zůženým kádrem oproti podzimní části. Bohužel se musíme s touto situací v celé jarní části vyrovnat a pokusit se odehrát kvalitnější zápasy než tomu bylo v neděli v Trutnově.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře , když jsme se po dvou krásných akcích dostali brankami Grégra a Slavíka do vedení 2 - 0. Bohužel z první standartní situace,které jsme absolutně nezvládali po celé utkání, lacině inkasovali poprvé v rozmezí osumnácti minut.Tím soupeř získal na sebedůvěře a začal mit více ze hry.Nádherný gól z trestného kopu a následná penalta  na 2-3 nás prakticky poslala do kolen.

V druhé polovině utkání jsme se pokusili o zvrat, ale další nádherný a nechytatelný přímý kop udělal tečku za naší snahou o vrácení se do zápasu. Vlastní nekoncentovaností a špatným přístupem všech hráčů jsme se připravili o vítězství v zápse , který jsme měli velmi dobře rozehraný.

V dalších utkání musíme podat daleko lepší výkony , abychom mohli s hodně oslabeným kádrem pomýšlet na umístění alespoň ve středu tabulky OP

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přání

FBI,1. 4. 2010 17:00

Na jaro jsem dohrál. Mám tříselnou a pupeční kýlu, takže jdu 7.4.2010 na operaci. Chtěl jsem to v neděli zkusit, ale bohužel to opravdu nešlo. Přeji Vám, aby jste byly v pohodě, a dobře odehrály jarní část sezóny.