Kocbeře - FK Strážné 2 - 2 (0-2) pen. 2 - 3

5. 4. 2015

Počasí v kraji odložilo celé první jarní kolo a jen díky iniciativě soupeře jsme ho sehráli na UT v Trutnově. Od prvních minut bylo zřejmé, že proti urostlým chasníkům soupeře bude fotbal bolet. Vyrovnaný poločas s několika málo šancemi na obou stranách, rozhodla v náš prospěch krásná pohotová střela Michala S. a nešťastný vlastní gól po střele Honzy J. Vedli jsme tedy po půli 2-0 , ale bohužel zranění Petra Č. znamenalo zásah do zadních řad. To nevěstí nikdy nic dobrého a i tentokrát se to potvrdilo. Hned v úvodu jsme inkasovali na 2-1 a nastalo peklo jménem Kocbeře.

Drtivý tlak soupeře dále pokračoval a naše obrana nestíhala .Bylo otázkou času , kdy domácí srovnají a pojedou dál za vítězstvím. Vyrovnávací branka skutečně přišla ,ale pak jsme se přecejenom zvedli a byli rovnocennějším soupeřem pro silově hrající Kocbeř. Stav 2 - 2 tedy vydržel až do konce a vzhledem k průběhu obou rozdílných poločasů je asi spravedlivý.

Pokutové kopy pak rozhodly o jednom bonusovém bodíku pro nás.