Kocbeře - FK Strážné 3 : 1 (2 : 1)

V posledním zápase tohoto ročníku jsme se potkali s mužstvem ,které ještě teoreticky mohlo ,v případě vítězství , postupovat do kraje. My jsme si přijeli zahrát fotbal a samozřejmě začali až příliš bohorovně. Už ve druhé minutě ,dříve než jsme se srovnali s velikostí hřiště , nám po pravé straně unikl výborný ,Šmíd a po prudkém centru se domácí ujali vedení. No nevypadalo to s námi růžově. Ale jako kdyby nás branka tak brzo probudila, začali jsme hrát a už v 6.minutě po hezké akci P.Pffeifer srovnal. Hra pak byla vyrovnaná ,ale odehrávala se většinou ve středu hřiště , bez větších šancí. Hráli jsme asi pohlednější , ale domácí efektivnější fotbal. Při rychlém úniku opět po pravé straně prošel přízemní centr až na hranici vápna a domácí z první skórovali  -  2 : 1. Ve druhé půli jsme zvýšili aktivitu a domácí se určitě strachovali o výsledek.Naše ůtoky byly nebezpečné a vypadalo to , že vyrovnání musí přijít. Dokonce jinak dobře pískající rozhodčí Prokop, odpustil Kocbeřím penaltu a trest za neproměňování přišel  vzápětí. Po nevinném centru do šestnáctky jsme si dali vlastní gól.. 3 : 1 a bylo hotovo.

Neměli jsme se za co stydět ani včera v Kocbeřích a i celkový dojem ze sezony 13 / 14 je dobrý. Teď nás čeká třídenní soustředění zvané " Bezbabtour", tentokrát ve slovenské Handlové , s jedním posezóním zápasem a kupou srandy.