Kunčice - FK Strážné

11. 4. 2010

0 - 3

K utkání na horkou půdu do Kunčic jsme odjížděli v roli papírového favorita, ale s ohledem na to, že někteří hráči působili dříve v dresu Kunčic dalo se očekávat velmi vyrovnané a vypjaté utkání.

Od prvních minut bylo utkání vyrovnané a potýkalo se s častými nepřesnostmi a neurovnanou hrou z důvodu nerovného a měkého trávníku způsobeného dlouhou zimní přestávkou.Za celý první poločas se až na pár vyjímek nic velkého na hřišti neudálo. Pouze po zjevně úmyslně přehlédnutém ofsajdu asistentem rozhodčího  mohli jít Kunčice do jednogólového vedení.Proti byl ale brankař Fesl a povedeným zákrokem poslal obě mužstva do kabin za nerozhodného stavu.

V druhém poločase začalo mít více ze hry mužstvo Strážného a výsledkem byl vedoucí gól J. Hampla po samostatném uniku středem hřiště 1 - 0. Utkání se dál převážně odehrávalo ve středu hřiště bez větších šancí na obou stranách.Naše mužstvo ale vstřeleným gólem získalo na sebedůvěře a soupeře začolo přehrávat. Po uvolnění dobře hrajícího P. Pfajfera, který ustál faul soupeře v rohu velkého vápna a nekompromisně zavěsil pod břevno 2 - 0.Soupeř už zahrozil pouze jednou, když z ojedinělé šance nastřelil břevno.Poté už bylo na hřišti jen jedno mužstvo, které ovládlo celé hřiště a na závěr utkání přidalo střelou J. Hampla třetí gól a tím rozhodlo o osudu utkání.