Lánov - FK Strážné 3 : 0 (1 : 0)

27. 10. 2013

Krásné podzimní počasí a jasné tři body pro domácí , to bylo asi jediné ,co mohlo potěšit oko přihlížejících diváků. Pěkný fotbal to tedy nebyl. Hned v první minutě se dostal do solidní příležitosti Citron , ale i velmi nerovný terén a jeho nerozhodnost zatím ponechaly bezbrankový stav. Po zemi to hrát moc nešlo a tak se na obou stranách  spíše nakopávalo a měl rozhodnout důraz před brankami.A ten byl určitě větší na straně domácích. Už v 10.minutě docílili branky , která však nebyla pro ofsajd uznána. Ale netrvalo dlouho a po kopu z rohu už se skóre měnilo 1 : 0. Až tato branka jakoby naše hráče probudila a začali jsme přebírat iniciativu. Jen šancí mnoho nebylo ,Lánov výtečně bránil a individuální akce neměly příliš nadějí na úspěch. Ale přesto byl v 100% šanci Tonda S. , ale hlavou minul. O přestávce jsme trochu zamíchali sestavou a věřili jsme ,že na ně "vlítnem" a otočíme to. Jenže ....

Už v 1.minutě neudržel Ríša slabou střelu a dobíhající útočník jednoduše zvýšil na 2 : 0. No .docela nedobrá situace , ale přesto jsme začali drtivým ,až místy házenkářským způsobem dobývat branku soupeře. Nemá smysl vypočítávat všechny šance , ale ta Tomášova a dvě břevna Ondry z bezprostřední blízkosti , jasně ukázaly , že dnes ne .. !

Chvíli před koncem ,kdy už asi bylo rozhodnuto, pak proměnili domácí trestný kop a završili brankově jednoznačné vítězství na 3 : 0. Za svoji urputnost a nasazení při naší brankové nemohoucnosti , určitě zaslouženě.