M FK Trutnov C - FK Strážné 1 : 3 ( 0 : 2 )

První zápas nového ročníku 18 / 19 jsme včera odehráli na perfektně připraveném pažitu v "Horňáku ". Trochu jsme obměnili  kádr a proto jsme všichni ,včetně hráčů samotných , byli zvědavi , co to udělá. A od prvních minut bylo jasné, že to bude šlapat.

Už ve 3.minutě přišla první šance , ale ještě zůstala nevyužita . Až za další dvě minuty J.Mikina trefil tyč a odražený míč pohotově dorazil T,Kroczek do sítě. Další tutovky pak následovaly a jen výborný golman domácích a břevno  nechávali Trutnov ve hře. V této fázi jsme hráli parádní fotbal  a domácím zle zatápěli. Pak ale přišel ojedinělý útok a po čistém zákroku L.Fesla nařídil k překvapení všech rozhodčí Seidl pokutový kop. Ale Feslík ho chytil a těsné vedení uhájil. Až v závěru poločasu po krásné akci jsme J.Mikinou konečně zvýšili a dali tak výsledku spravedlivější vyjádření. 0 : 2 .

I ve druhé půli jsme byli jasně lepším mužstvem i když tolik šancí už se nerodilo. Ale ani trutnovští příliš naší branku neohrožovali .Přišla však 60.minuta a po dobře rozehraném trestném kopu Trutnova to byl T.Kroczek ,který nešťastně trefil míč při odkopu a dal si vlastní gól. 1 : 2 . Snížení přece jenom domácí nabudilo a začali zlobit, hlavně při standartkách. Ale střídající V.Zárybnický po pěkném pasu T.Grégra jejich snahu ukončil.1 : 3.