11. 6. 2009

M. Buky  "B" - FK Havex Strážné 1 : 5

Sestava: Skrbek - Drinka, Čurda (60. Faist), Brádler "C", Absolon - Pfeifer, Kosina, Grégr, Hampl - Jiřička, Slavík

Branky: Grégr 2x, Jiřička, Brádler, Pfeifer

Ve středu 10.6. jsme odehráli odložené utkání v M. Bukách. První poločas jsme dobývali branku domácích, kterí dobře organizovanou obranou odolávali. Po několika neproměněných šancích a špatných centrech se na vápně zmocnil míče T. Grégr. Po samostatné akci jeden na jednoho vnikl do vápna a přesnou střelou (levou nohou) k tyči vstřelil první gól utkání. Do konce poločasu se hráči spokojili s vedením, už žádnou šanci si nevytvořili a šlo se do kabin.

Druhý poločas jsme hned od začátku začali velmi dobře. Byl tam vidět pohyb a chuť do hry. Po neproměněné šanci T. Grégra - kdy se pěkným zákrokem předvedl domácí gólman - se už podruhé Tomáš nemýlil a zvýšil na 0:2. Asi o 3 minuty později zvyšuje J. Jiřička, po hrubé chybě obrany domácích, na 0:3. V 55. minutě si slabou chvilku vybrala i naše obrana, kdy po závaru ve vápně skórovali domácí na 1:3. Dále se hra odehrávala převážně ve středu hřiště. Po několika nepřesnostech na obou stranách vystihl špatnou přihrávku domácích W. Brádler a sólo přes polovinu hřiště zakončil mazáckou střelou k tyči vybíhajícího gólmana (1:4). V 85. minutě jsme se dostali k rozehrání standardní situace. Tomáš Grégr stříleným centrem našel na zadní tyči hlavu P. Pfeifera a ten dal poslední gól utkání.

Po horším prvním poločase zaslouží kluci pochvalu za aktivitu a předvedenou hru v poločase druhém.