Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malé Svatoňovice - FK Strážné

4. 5. 2009

Malé Svatoňovice - FK Strážné   0 : 0

Sestava : Fesl - Drinka(46.Jiřička),Čurda,Brádler "C",Skrbek - Růžička,Kosina,Hampl,Pfeifer(80.Vraštil),Danihelka,Absolon(46.Slavík)

Branky : zapomněli jsme dávat

V tomto kole jsme přijeli k mistrovskému utkání na hřiště posledních M. Svatoňovic. Začátek zápasu a vlastně celý první poločas se nám vůbec nepovedl. Na branku domácích jsme ani jednou nevystřelili, přihrávky byly nepřesné a mi jenom chodili - nedalo se na naši hru ani koukat.

Ve druhém poločase se naše hra  trochu zlepšila. Dostali jsme domácí pod tlak, ale góly ne a ne přijít (našim střelcům asi zvlhnul střelný prach ). Vrcholem našeho snažení byl neproměněnný pokutový kop. Ke konci zápasu měli domácí ještě šanci ke vstřelení gólu, ale náš brankář byl proti a střelu chytil. Tak skončilo utkání smírně 0 : 0.

Nevím co se s hráči FK Havex stalo, v posledních třech kolech nastříleli soupeřům patnáct gólů a M.Svatoňovicim ani jeden. Doufám, že se ze zápasu poučí a poté na něj rychle zapomenou. Soutěž ještě nekončí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala administrátorovi

FBI,7. 5. 2009 0:02

Tak a teď si tady můžeme konečně každej vylejvat svoje fotbalový srdíčko( velké díky administrátorovi). Svatoňovice napravíme ) doufám) s Maršovem.

Nic se neděje

Fanoušek,6. 5. 2009 23:33

No nic se nestalo,Barca hrala doma s Chelsiííí také 0:0 :-)

A bude hůř

Vítr ve Vlasech,5. 5. 2009 18:42

Nemyslím si,že jsme hráli špatně,bohužel ani dobře. Máme bod s týmem při kterém nám dosti viditelně chyběl T.G.Zápas s Maršovem už nadávat nebudete muset trend'o.

Hlavu vzhůru

Vlčák,5. 5. 2009 16:13

Ano,prohráli jsme,co bude dál?
Ještě prohrajeme 7krát a stejně se nic nestane,horší to bude příští sezonu,
ale to zas nebudeme jezdit do Svatoňovic

Ne vždy musí být tři body

Grégr,5. 5. 2009 12:33

Trenére, ty jsi zapomněl prohrávat!!! Jen počkej mi ti to připomenem.