Memoriál vyhrál Lánov

Už potřetí jsme uspořádali turnaj v kopané jako vzpomínku na našeho kamaráda a dlouholetého hráče a předsedu klubu Jirku Exnara.

Turnaj čtyř a navíc ještě zápas starých gard,tak vypadá Memoriál ,konaný už tradičně po letní přestávce.Vzhledem k ještě trvajícím prázdninám,měla všechna mužstva problémy se sestavením kompletního kádru.Ale ani to nic neubralo na poměrně slušné úrovni všech sehraných utkání.

První nalosovaná dvojice FC Lánov a Ji Podhůří odehráli velmi vyrovnaný zápas a jen se štěstím do finále postoupil na penalty Lánov po nekonečném "rozstřelu" 13 : 12.

Ve druhém zápase pak Strážné jasně přehrálo Brannou a po výsledku 2 : 0 postoupilo do finále.

Ve vloženém zápase starých gard překvapivě porazilo Strážné "hvězdný tým " Vrchlabí po nadšeném výkonu všech dříve narozených.Výsledek 4 : 2 je ale pro Vrchlabí snad až příliš nespravedlivý.

V utkání o 3.místo turnaje padaly nádherné branky a k údivu všech to byla D.Branná,která jich vstřelila víc.Zvítězila 4 : 2 a obsadila tak bronzovou příčku.

Ve finále ,hraném také pouze 2krát 20minut,začalo Strážné velice svižně a zatlačilo lánovské na jejich polovinu,ale branku nebylo schopné dát. I druhý poločas se hrál za jednoznačné převahy hráčů Strážného,ale branka přišla na opačném konci po hrubce a krásné technické střele M.Pulpána.Lánov pak už vítězství nepustil. 1 : 0

Vítězem turnaje se tedy stalo omlazené mužstvo FC Lánov a odneslo si,stejně jako ostatní,slušné ceny.Tři nejlepší hráči pak tradičně obdrželi od fy HAVEX Auto poukázky na půjčení automobilu na víkend s plnou nádrží.

A jelikož i počasí poměrně vydrželo , byla to určitě vydařená sobota.Příští rok bude už 4.ročník