Mladé Buky - FK Strážné 1 : 1 (1:1) pen.2:3

Bez povinnosti vyhrát a s vědomím ,že chybí několik hráčů základní sestavy , jsme přijeli na krásný "plac" do Buků ,kde proti nám nastoupilo opravdu mladé ambiciózní mužstvo.

Začalo se přesto opatrně na obou stranách ,kde přece jenom zkušené obrany tolik "nebláznily" a hra se tak odehrávala většinou ve středu hřiště. Do vedení jsme šli my ,když se z trestného kopu z asi 22metrů po zemi trefil J.Jiřička. Domácí to ale vyburcovalo k větší aktivitě a po necelých 5 minutách ,po našich dvou hrubkách, srovnali na 1 - 1.

Ještě do poločasu byly k vidění pološance na obou stranách , ale stav už se nezměnil. Ve druhé části se mladí domácí hráči moc snažili překonat naší kompaktní obranu, ale jeich zbrklost a asi i přemotivovanost znamenaly. že si nevypracovali téměř žádnou šanci .My jsme (dokud byly síly) naopak hrozili z protiútoků a při troše střelecké dovednosti .jsme mohli rozhodnout už v základní hrací době. Ale když selhal i J.Plechy a zblízka přestřelil ,dovedli jsme zkušeně zápas k pok.kopům. A tam jsme byli úspěšnější. Dobré dva body ze hřiště, kde se moc vyhrávat nebude. Pohled na tabulku je ale příjemný.