Mladé Buky - FK Strážné 3 : 1 ( 2 : 1 )

Ve stavu v jakém se v současnosti nachází naše mužstvo, jet na hřiště vedoucího týmu okr.přeboru, neslibovalo příliš mnoho bodů do tabulky. Ale zase tak daleko k úspěchu jsme nebyli. Očekávali jsme ,že na nás domácí vlétnou a jejich převaha bude přinejmenším viditelná.Ale nebylo tomu tak. Už v 9.minutě jsme se po úniku a pěkném centru V.Zárybmického a hrubé chybě domácího brankáře ujali vedení. Ale ani po obdrženém gólu lídr soutěže obrátky nijak nezvýšil a tak se hrál nezajímavý zápas mezi vápny. Až ve dvacáté minutě další nakopávaný balon po nedůsledném bránění,  přistál na hlavě domácího hráče a L.Fesl byl bezmocný- 1 : 1. Ani to netrvalo dlouho a opět jsme byli potrstáni pok.kopem .Dle vyjádření rozhodčího za "pokus(!!) o faul se žlutou kartou. Dvě minuty a výsledek byl otočený. Naše snaha o vyrovnání ještě do poločasu vyšla na prázdno , když jsme opět neproměnili alespoň dvě tutovky( ta M.Stejskala byla určitě 100% ).

Do druhé půle jsme nastoupili se snahou  s výsledkem něco udělat ,ale hned v 10.minutě vyprodukovali mladobučtí asi nejhezčí akci zápasu a po úniku z levé strany zvýšili na rozdíl dvou branek. Poté se zatáhli a i když se hrálo jen na jednu branku naše nemohoucnost skórovat už je na pováženou. Domácí vlastně snadno dokráčeli pro povinné tři body. Tentokrát to na nás stačilo ,ale že by nás přejeli... Naše výsledková krize pokračuje a že by se zranění a potrestaní měli vrátit do sestavy zatím nehrozí.