Mostek - FK Strážné 1 : 1 ( 0 : 0 ) pen. 0 : 2

I když jsme vyhověli domácím a odehráli poslední zápas ročníku 17/18 v hodně netradičním čase ,přesto se do nás pustili s neobvyklou vehemencí. Napadali, kousali ,vztekali se (obzvlášť pan řídící) a hlavně nastoupil výborný Laščuk. To vše dohromady spolu s naším bohorovným klidem,že už se o nic nehraje, způsobilo, že začátek zápasu byl plně v režii domácích. Chybovali jsme a snadno odevzdávali míče , a hlavně nestíhali skvělého ukrajince. I tak jsme počáteční tlak přestáli a zhruba po 15minutách přece jenom srovnali hru a začali být nebezpečnější i dopředu. Bezbrankový  stav ale platil až do přestávky.

Ve druhé půli jsme už byli lepším týmem a když T,Grégr z poměrně ostrého úhlu proměnil přímý kop , zdálo se být rozhodnuto. Domácím evidentně ubývaly síly a jen nakopávali dlouhé míče ,což se nám už dařilo pokrývat. Dvě obrovské šance R.Sokola a J.Balcara však zůstaly nevyužité a tak přišel trest . Téměř z půlky dlouhý balon nakopnutý směrem na naší branku a přišla první a jediná ,zato obrovská chyba za celé jaro . L.Fesl míč podběhl a ten propadl až do sítě. 1 : 1 . Pro nás šok a domácí měli možnost dokonce výsledek otočit , když po odraženém míči zazvonila naše tyč.

V penaltách pak napravil svoje zaváhání Feslík a chytil domácím dvě , zatím co Plech a Citron nezaváhali.