Opět 1 : 3 tentokrát s Bohuslavicemi

Další nepovedený zápas na domácím hřišti.Ve "slátané sestavě" i se zraněnými hráči v základu jsme měli, více než půměrné mužstvo Bohuslavic ,porazit.

Jenže už v 6.minutě se hrubě  nedohodli Petr Č. s Pavlem P. v brance a pustili jsme hosty do vedení - lacinější branku snad jejich útočník ještě nedal. Ale bylo to brzy ,a tak jsme věřili v obrat.Hráli jsme převážně na polovině hostí,přicházeli i šance ,ale jsme prostě dopředu už několik zápasů neškodní.Když ale Honza J. přece jen trefil z dálky a srovnal na 1 : 1 byl na hřišti málokdo,kdo by si vsadil na Bohuslavice.

Oni však poločas ubránili a po dalším nuceném střídání v našem mužstvu získávali postupně i převahu v poli ,kterou vyjádřili vedoucí brankou bodlem z dálky 1 : 2 . Pak už jsme si nevytvářeli ani šance a naše individualistické útoky končily někde na hranici "vápna".Obránce hostí pak slalomem obešel tři naše asistující hráče a Petr Č.fauloval.Proměněná penalta znamenala úpravu skore na "obvyklých" 1 : 3.

Snad řada zranění,snad absencí,možná psychika znamenají,že ne o střed tabulky ,ale o záchranu budeme bojovat na jaře.Zima bude dlouhá,zapomeneme na současnou bídu a  věřme ,že zjara bude líp.