Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poříčí - Fk Strážné 0 : 1 (0 : 0)

Ještě na podzim ambiciozní mužstvo s touhou o postup do kraje, je teď rázem , bez S.Horáka, hratelným soupeřem i na domácím hřišti. A my jsme toho využili.

Začátek byl z naší strany opatrný, přece jenom byla sestava zase, vzhledem ke zraněním, úplně jiná.Hra se pohybovala převážně uprostřed hřiště a o brankových příležitostech se nedalo mluvit ani na jedné straně. Snad šance O.Zarebskáho, když střílel z první nad branku, asi měla skončit gólem. Fotbal to byl ne příliš pohledný s množstvím zkažených přihrávek a bylo jasné, že moc branek nepadne. Na naší straně poctivě bránící celé mužstvo a dobrý golman a u soupeře zkušený Gruber toho byli zárukou.

Druhý poločas byl podobný až do chvíle, kdy M.Janoch napřáhl ke střele. Přízemní "prdlavka" těsně před brankářem domácích skočila a k překvapení všech skončila v síti. 0 : 1. Poříčí chtělo logicky srovnat, ale začaly přicházet naše šance. Dvakrát M.Zajíc ,jednou Sokol a T.Grégr měli víc než tutovky. Nedali jsme a tak jsme se museli strachovat o pěkné tři body až do konce.

Po mnoha letech jsme dokázali v Poříčí vyhrát.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář