Poříčí - FK Strážné 2 : 0 ( 0 : 0 )

Prudký déšť sice těsně před zápasem ustal , ale na kvalitě terénu se samozřejmě podepsal.

Zápas začal oboustraně opatrně , skutečně žádný fofr to nebyl, a  i když si domácí vynutili územní převahu, nebezpečí hrozilo jen po standartních situacích. A právě při těch nás  parádním představením  v brance podržel L.Fesl. My jsme spoléhali na případné brejky ,které byly velmi nebezpečné , ale ke gólu také nevedly. A když M.Janoch nastřelil z trestného kopu pouze břevno, šlo se do kabin za stavu  0 : 0.

I druhá půle začala ve stejném duchu - domácí se  marně tlačili na  naší půlku, ale měli jsme to být my ,kdo mohl první skórovat. M.Stejskal postupoval úplně sám na branku domácích ,ale míč mu odskočil a poslal ho vedle. Podle otřepané fráze " nedáš - dostaneš " jsme hned z protiútoku hlavou inkasovali. Pak jsme teprve začali soupeře přehrávat byly i šance , a věřili jsme , že bez bodu neodjedeme. Ale neproměnili jsme nic,  naopak v 90.min. domácí svoje vítězství zpečetili , minimálně za 1.poločas zaslouženě.