Poříčí - FK Strážné 2 : 4 ( 1 : 1 )

Po vynucené odmlce v minulém víkendu jsme pokračovali v zápasech " venku ", tentokrát na sice velkém ,ale hodně hrbolatém hříšti Poříčí. Začali jsme dobře , když po krásném pasu T.Grégra postupoval J.Srnský sám na domácího golmana hned v 1.minutě , ale míč ho prostě neposlechl a neproměnil. To jakoby minimálně na dvacet minut poznamenalo naší hru a naopak domácí nás zatlačili na naší polovinu , když si vynutili několik rohů a nebezpečně ohrožovali Richarda v brance. A paradoxně když jsme kopali roh po dlouhé době my, přišla chyba na půli a z protiútoku se domácí ujali vedení 1 : 0. Ještě do přestávky jsme ale vyrovnali z pokutového kopu po jasném faulu na Srnského . Za výkon v první části pro nás milosrdný výsledek.

Druhá půle byla už vyrovnaná a přece jenom zlepšeným výkonem jsme získávali převahu , kterou jsme vyjádřili i brankami. Po dobře zahraném přímém kopu J.Plecháčem skóroval A.Skrbek a na 3 : 1 zvyšoval asi náš nejlepší hráč L.Kouřil. Nedůraz při bránění dovolil domácím snížit 5 minut před koncem na 2 : 3 , ale pěkná střela D.Brádlera v poslední minutě s konečnou platností rozhodla 2 : 4

Byl to nepříliš pohledný zápas , kterému jsme ani my na kvalitě nepřidali.Ale jak to bývá : hraješ pěkně a prohraješ , hraješ kulovku a vezeš tři body.