Prohra v Dolní Kalné 0 : 2 ( 0 : 1 )

Zpočátku to vypadalo na pěkné odpoledne - modrá obloha , zelený trávník ,pěkná návštěva,ale to vše se změnilo hned po úvodním hvizdu neuvěřitelně vymóděného rozh.Ditricha.To co se objevovalo pod nohama hráčů bylo mazlavé rudé blátíčko ,nakterém dělalo problémy i jen chodit.Prvních 20 minut jsme snad byli i lepší a snažili jsme se hrát po zemi ,ale žádnou větší šanci jsme si nepřipravili.Zato domácí lehkonozí hráči (např.Ježek , Najman a T.Jiřička) byli všude dřív,lépe se pohybovali na jim dobře známém terénu a po dalším uklouznutí našeho obránce se dorážkou z bezprostřední blízkosti ujali vedení - 0 :1.

I když to nadále bylo z naší strany "bruslařské " trápení , přesto jsme v druhé půli domácí zatlačili k jejich vápnu , ale matadora v brance T.Navrátila jsme vlastně neohrozili.A tak po zbytečné ztrátě míče na útočné polovině přišel rychlý protiútok kalenských a Martin J. zatáhl v pokutovém území za brzdu - faul,penalta 0:2. Do konce zbývalo asi 23minut,ale na zvrat z naší strany to dnes opravdu nevypadalo.Bezzubý útok,nepřesná záloha a špatný nebo žádný pohyb všech našich hráčů, byly důvodem,že dnes jsme prohráli zaslouženě.Je skutečně smutné,na jakých terénech se dá ,nebo má,hrát fotbal.Ani tvůrci seriálu Okresní přebor by nevěřili,jací lidé chodí na vesnici na fotbal-muselo by se vysílat po 22hod,

A jen pár slov k některým našim hráčům : fotbal hrajete sice dobrovolně,ale zústat v den zápasu v posteli,nebo na zahrádce a čekat až si pro mne přijedou je vzhledem k ostatním hráčům prostě neomluvitelné.