Prohra ve Rtyni 1 : 2 ( 1: 0 )

Na nejvzdálenější,ale pěkné hřiště do Rtyně jsme přijeli určitě v roli favorita . V prvních 15ti minutách jsme ale pochopili(alespoň někteří),že samo to asi nepůjde.Počáteční převahu domácích jsme postupně likvidovali a začali jsme být nebezpečnější .Zvýšená aktivita přinesla ovoce a Martin Píďa J.dal, po krásném otočení se, vedoucí branku- 1:0.Utkání bylo poměrně vyrovnané,bez větších šancí ,a tak se do poločasu nic nedělo.

Zato druhá půle !! Přenechali jsme iniciativu domácím a zkoušeli ,jestli nám dají branku ,nebo ne.Přestala nám hrát celá záloha(kyslík?),a najednou bylo domácích snad víc. Ale i přesto jsme drželi vedení až do 32.minuty ,kdy se podařilo, do té doby skvěle hrajícímu  Tondovi S., vyrobit neuvěřitelnou minelu a přihrát jejich útočníkovi před prázdnou kasu - 1:1.

Naše velmi špatná hra uprostřed hřiště pokračovala a nabuzení domácí se tlačili vpřed ,kde následoval faul před vápnem a z nařízeného kopu se, k údivu všech přítomných, dostal míč do naší sítě na bližší tyč. Mizerně postavená zeď ,nebo popření fyzikálních zákonů.Asi to první-1:2.

Už druhé prohrané utkání v řadě znamená,spolu se zhoršenou hrou,velké varování.Musíme začít víc pracovat.Nic se neděje a tak příště v derby to už vyjde.