Remíza na závěr : Fk Havex - T.Hostinné 0 : 0

Vytrvalý déšť,hřiště pod vodou a nehezký fotbal,to byly znaky předehrávaného utkání s nekompletním týmem Tatranu Hostinné.

Zpočátku se zdálo ,že bychom mohli vidět solidní zápas dvou technických mužstev,ale s přibývajícími minutami za stálého deště,bylo stále víc jasné,že o fotbale to dnes nebude.Voda zastavovala všechny akce po zemi a tak se začalo oboustraně jen nakopávat a čekat na chybu soupeře a konec zápasu. Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil,stále se jen urputně bojovalo s terénem,který připadal regulérní snad jen rozhodčímu Havlíkovi.

Konec a 0 : 0 znamenalo vysvobození pro všechny.Při penaltách pak uspěli hosté a odvezli si dva promáčené body.

Na závěr musí tentokrát zaznít veliká pochvala pro celé mužstvo za bojovnost a nasazení v tak extrémních podmínkách.