Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rtyně - FK Strážné

30. 5. 2010

 

 

Rtyně - FK Strážné

1 - 2

 

Do dalšího mistrovského utkání jsme nastoupili jako již tradičně v jedenácti lidech.Jedinou změnou bylo zařazaní trenéra do základní sestavy.Nutno říci, že za předvedenou hru se opravdu není potřeba stydět.

Od samého úvodu utkání jsme byli lepším a hlavně nebezpečnějším mužstvem.Po několika náznacích se po pěkné kombinaci dostal míč až osamocenému J. Hamplovi a ten nedal gólmanovi domácích žádnou šanci 0 - 1. Následovala série neproměněných šancí,kde jsme také nastřelili břevno a neproměnili samostatný nájezd na domácí branku. Proto následoval trest i když příliš krutý. Po několika odražených balónech míč doputoval až do dvoumetrového ofsajdu a domácí jednoduše vyrovnali na 1 - 1. Bohužel ani přiznání domácích hráčů, že šlo o jasné postavení mimo hru na rozhodnutí rozhodčío již nic nezměnilo.

Druhý poločas byl hrou méně pohledný, ale hlavně se hra vyrovnala a domácí hráči začli  také lehce zlobit před naším pokutovým územím.Když se již vše připravovalo na pokutové kopy zahráli domácí skvěle rohový kop a ze své jediné šance v utkání vydolovali všechny tři body.I přes veškerou snahu o vyrovnání v posledních vteřinách utkání, kde ještě brankař domácích zneškodnil dvě vyložené šance se nám vyrovnat nepodařilo a ze Rtyně jsme odjeli bez bodů. Za předvedenou hru by jsme si však minimálně jeden bod zasloužili.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář