S. Vítězná - FK Strážné 3 : 6 ( 0 : 3 )

Odehráli jsme další zápas ,který potvrdil, že proti mužstvům z vyšších pater tabulky zahrát umíme. Tentokrát ve Vítězné ,která měl ještě teoretickou možnost postupu. Stejně jako minulý víkend Mladé Buky jsme ji ale o tuto šanci připravili.

Začátek ale nevypadal, že by padlo více branek a už vůbec ne, že bychom zápas tak jednoznačně ovládli. Domácí hráli jednoduchý fotbal s nakopávanými míči na vysoké hráče ,kteří se snažili připravit střeleckou pozici pro stále nebezpečného Robka. Snad dvacet minut nám trvalo, než jsme se s tím a jistě i s terénem srovnali a ve 29.minutě poprvé udeřili. Na naražený balón před vápnem naběhl T.Grégr a svoji nenapodobitelnou "šmaťchou" (uměl to jen Rosa ,ale ten už skončil) skóroval. Soupeřem branka otřásla a na hřišti už nebylo pochyb kdo bude určovat vývoj utkání. Náš nejlepší nahrávač J.Srnský po pěti minutách prošel po levé straně a naservíroval M.Stejskalovi před prázdnou kasu. 0 : 2. Ještě do přestávky zvýšil za přispění domácího obránce J.Balcar a když jsme v poslední minutě díky R.Gottsteinovi přestáli největší šanci domácích, byl tříbrankový náskok luxusní.

Druhou půli nastoupili domácí evidentně s tím ,že se pokusí s výsledkem ještě něco udělat .Přidali na agresivitě  a vrhli se do útoku. Jenže  to byla voda na náš mlýn. Nejprve znovu J.Balcar a pak M.Stajskal zvýšili až na 0 : 5 . Mezitím jsme nastřelili dvě břevna a tyč , neproměnili několik dalších tutovek a když po nesmyslném faulu ( těch bylo za rozhodnutého stavu nepočítaně) šel soupeř do desíti, zdálo se , že můžeme v klidu dohrát. Ale podcenění situace a neutuchající chuť některých hráčů soupeře korigovat ostudný výsledek , zajistily pokračování střeleckých hodů . Dvě branky v naší síti a závěrečná tečka D.Brádlera na 2 : 6 však nebylo to poslední. Ještě v 92. minutě na přijatelných 3 : 6 snížil V.Robek.