Jdi na obsah Jdi na menu
 


S.Libeč - FK Havex 1 : 1 (1 : 0)

Další zápas se soupeřem z dolní části tabulky jsme v Libči neodehráli zrovna v parádní formě.Obrovská nesoustředěnost na fotbal,zájem spíš o to,jestli dá Jágr dva nebo tři góly a hlavně mužstvo domácích,které určitě nesestoupí,byly příčiny,že jsme byli 20minut docela pod tlakem.Dandy měl sice ve 12.minutě svúj světlý okamžik,protáhl se až na hranici vápna a pěkně vystřelil,ale brankář kryl a hned z protiútoku jsme nedokázali zblokovat přihrávku před bránu a úplně volný domácí hráč pohodlně skóroval . Ještě několik minut trvalo,než jsme se srovnali,ale druhá část první půle už patřila nám.A přišly i šance : např.ta Ondry Z.byla určitě tutová.

Druhý poločas byl vyrovnaný,,šancí už moc nebylo a tak výsledek stanovil Tomáš G.po úniku z poloviny hřiště,když pěkně zakončil na dlouhou tyč.Domácí reklamovali ofsajd,ale delegovaný asistent nemával a tak zřejmě nebyl. Situace byla hraniční,ale takových branek padá...

A tak přišla na řadu tzv "pilného disciplina" , kterou my skutečně neovládáme : Honzík J.neproměnil a druhý bod zůstal v Libči.

Konečná záchrana tedy zatím ještě nepřišla,ale bod "zvenku" je dobrý.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář