So Bílá Třemešná B - FK Strážné 1 : 3 (1 : 1)

Rezerva Bílé Třemešné je sice nováčkem přeboru, ale "béčka "dokážou být vždy nebezpečná. Nám se zatím vyhýbají zranění a tak si připisujeme absence jen z pracovních důvodů a je to znát. Mužstvo se konsolidovalo a snad se fotbalem i baví ..uvidíme jak dál. Prvních dvacet minut v Třemešné bylo asi nejlepší ,co jsme v této sezoně předvedli a měli jsme vést alespoň o tři branky ,ale naopak po naší hrubé chybě to byli domácí kdo šel do vedení. To nás evidentně zaskočilo a z našich kopaček se jistota začala vytrácet. Zbytek poločasu byli domácí lepším mužstvem a T.Skrbek měl plné rukavice práce.Přežili jsme a těsně před přestávkou T.Grégr dokonce srovnal.

Ve druhé půli už ale nebylo co řešit , domácím začaly docházet síly a naše útoky byly stále nebezpečnější.Několik šancí jsme ještě neproměnili ,ale pak J.Balcar pěkně pod víko překlopil vedení na naší stranu. 1 : 2 . Když pak střídající M.Kalda pohotově zvýšil na 1 : 3 ,zdálo se být vše hotovo , ale do té doby skvěle pískající rozhodčí ( jiný okres ) uviděl ve vápně faul a nařídil k údivu všech přítomných penaltu. Zbývalo ještě dlouhých deset minut.  Domácí kapitán ji ale neproměnil ( fair play??) a tak jsme už snadno dovedli vítězství ke konci.

No ,s trochou nadsázky jsme mohli večer zvolat : Kdo to ví , kdo nás zastaví ?! Příští týden derby s Vrchlabím....