Jdi na obsah Jdi na menu
 


So Dolní Branná - FK Havex 0 : 2 ( 0 : 0 )

3. 4. 2011

  V prvním jarním utkání hraném na měkkém,ale poměrně slušném terénu,jsme určitě měli hned od počátku jasně dominovat a začít velmi oslabenému soupeři sázet jednu branku za druhou.Jenže realita byla jiná.Bojovnost a první poločas ještě dost sil, stále držely Brannou ve hře .Dokonce měli gólovou příležitost po rohu,kterou zázračně nohou zachránil dnes výborný Lukáš F.Převahu jsme sice měli,ale příliš šancí jsme si nevypracovali.Chyběla trpělivost,klid a hlavně střelba a tak bezbrankový poločas byl celkem odpovídající.

Po bouřce v kabině jsme vstoupili do druhé půle s větší chutí a bylo jen otázkou času ,kdy to tam padne.Tentokrát bylo jasné,že Tomáš G. to nebude a tak až Dandy v 51.min. se překrásně trefil a už bylo jasné,že mame první tři body .Soupeř už určitě na zvrat neměl,ale až v82.minutě přišla pojistka z hlavy opět Miloše D.

Po velice kvalitních přípravných zápasech byl první mistrák trochu zklamáním,ale takový je fotbal : do plných to prostě není jednoduché a skvalitou soupeře roste i výkon.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář