So Kunčice - FK Strážné 3 : 1 ( 2 : 1 )

Příjemné sobotní odpoledne strávené v Kunčicích , pokazilo tentokrát jen závěrečné  rozdělení bodů. Strážné nula , Kunčice tři. Na báječně připraveném hřišti se poprvé na jaře dal hrát fotbal a obě mužstva se toho snažila využít. Pěkné kombinace se obzvlášť dařily našemu mužstvu a během prvního poločasu jsme si vytvořili několik tutovek , které jsme však nedokázali proměnit. Naopak domácí nám svým důrazem před bránou ukazovali , co je to efektivita (kdyby se jim takhle dařilo minulý týden v Podhůří vedli v poločase 7 : 0 ) . My jsme neproměnili ani pokutový kop, ale přesto jsme ještě dokázali srovnat krásnou střelou J.Jiřičky na 1:1. Ale poslední minuta první půle se nám moc nepovedla. Po rohu neobsazený J.Míč nejprve dal na 2 : 1 a z následného rozehrání jsme měli možnost ještě srovnat , ale M.Janoch sám proti brankáři neuspěl.

Ještě začátek druhé půle vypadal  solidně ,ale když jsme opět zklamali dvakrát v koncovce , přišel zákonitý trest a znovu z bezprostřední blízkosti domácí zvýšili na 3 : 1. Z naší strany bylo po zápase. Na srovnání už zjevně nebyly síly , nebo alespoň zdraví jedinci. Naopak Kunčice získaly převahu a my jsme byli rádi za závěrečný hvizd neuvěřitelně nepřesného rozhodčího Fikejze. Bohužel jsme nepřišli jen o tři body , což už pro nás asi nic neznamená , ale zranění M.Stejskala a zdravotní stav dalších hráčů nám příliš optimismu do dalších zápasů nedává.