So St.Buky - FK Strážné 0 : 3 ( 0 : 0 )

I když starobucké hřiště nikdy nepatřilo k našim oblíbeným destinacím , dalo se tentokrát z tabulky okr.přeboru vyčíst ,že by mohlo utkání proběhnout v klidu. A to se v zásadě potvrdilo.

Jen prvních dvacet minut ovládli utkání domácí ,většina času se odehrávala na naší polovině a my jsme v té době nebyli schopni se vyrovnat s extrémně nerovným terénem a měkkými míči .Jenže ani sokolíci nebyli přesní a naší branku neohrozili. Pak se přece jenom hra vyrovnala a snad jediným vzrušením v poklidném odpoledni bylo opět "vyhozené" rameno J.Jiřičky. Ale i to dopadlo vcelku dobře a do druhé půle jsme šli za bezbrankového stavu opět kompletní , s větší chutí a důrazem. Rázem jsme ovládali střed hřiště a po krásné akci po pravé straně se pěkně trefil M.Koldovský a ujali jsme se vedení 1 : 0. Domácí branka zmrazila a jakoby na hřišti bylo jen jedno mužstvo - hráli jsme dobře. Včera opět neudržitelný M.Stejskal postupoval po obejití dvou obránců sám na branku soupeře , byl ve vápně faulován dobíhajícím sokolíkem , ale kopal se jen přímý volný kop z hranice šestnáctky. Jen po pár minutách odpustil i nám rozhodčí Mahrla penaltu po jasném faulu L.Fesla . Stav tedy zůstal nezměněn , ale domácí jakoby rezignovali a my jsme přidali další branky. Podle vývoje hry "pouze" dvě.

Zrodilo se tedy pro někoho překvapivé vítězství , ale včera určitě zasloužené.