So St.Buky - FK Strážné 2 : 7 ( 1 : 2 )

Buky - no nejezdíme tam rádi , vždycky je to vyhrocené , rozhodčí pod obrovským tlakem ,víc se to hádá než se hraje ,prostě příjemné odpoledne vypadá jinak. A podobně se to mělo vyvíjet i tentokrát. Jenže zkušený G.Mahrla tlaku nepodlehl a to byla první podmínka ,abychom mohli uspět. A samozřejmě hrát dobře .

Na malém a hlavně hodně kluzkém hřišti se nehrál moc koukatelný fotbal, množství soubojů a faulů, neustále přerušovaná hra ,to ani neumožňovaly. Pak ale přišla krásná kolmice od Voříška a Píďa se nemýlil 0 : 1. Druhá branka přišla po samostatné akci Voříška vzápětí a vypadalo to, že alespoň poločas dohrajeme v klidu. Ale pár minut před přestávkou jsme nabídli domácím šanci a ti ji využili - 1 : 2. Zbytečná komplikace ,obzvlášť když hned ve druhé minutě po přestávce se naše obrana nepochopitelně rozestoupila a Buky srovnaly na 2 : 2. V tu chvíli to nevypadalo dobře, ale poměrně šťastna branka  Plechyho asi rozhodla celý zápas.

Domácí znervózněli, snažili se přitvrdit , ale výborný rozhodčí jejich fauly trestal a rozdával i karty,což u p.Mahrly nebývá příliš zvykem. Po čtvrté brance (opět krásné sólo Voříška) už další nájezd vyřešil stopér Gábrle faulem a po druhé žluté šel pod sprchy. A když neudržel nervy další hráč domácích ,šel zaslouženě také do kabin. Hru proti devíti  jsme už snadno zvládli , přidali pár hezkých gólů a zase až za rok.