So St.Buky : FK Strážné 4 : 1 ( 3 : 1 )

Až příliš dlouhou sezonu jsme zakončili předehrávaným zápasem v té nejneoblíbenější lokalitě okresního přeboru - Starých Bukách. Říká se po okrese , že při průjezdu Pilníkovem už prohráváš 2 : 0 ( snad parafráze na pražskou Spartu) ! Ale pro nás to včera neplatilo. I když ve zdecimované sestavě ,jak to na konci sezony bývá , začali jsme dobře a už od 2. minuty po chybě domácí obrany ,jsme se ujali vedení (M.Absolon) . Domácí poměrně rychle srovnali a začínalo se vlastně znovu. Až do 43.minuty to byl vyrovnaný ,i když ne moc pohledný fotbal. Domácí asi měli územní převahu, ale i my jsme si vytvářeli šance.Těsně před odchodem do šaten nám však Sokolíci, za přispění rozhodčího Seidla,  zasadili ony dvě rozdílové branky.A mohli jsme jet domů. Druhý poločas se už odehrál jen z povinnosti ,zkušení domácí hráči ani na chvilku nepřipustili , že by mohli o luxusní náskok přijít, naopak výborný Palinkáš ještě jednu branku, po individuální akci, přidal. Vítězství domácích bylo určitě zasloužené, i když rozhodující momenty neměli jen ve svých rukou.

Jednu výhodu ta předehrávka měla - červený jíl na dresech , botách i zubech už alespoň rok neuvidíme.