Jdi na obsah Jdi na menu
 


So Staré Buky - FK HAVEX 0:2

 

Další utkání ,které se hrálo na šíleném terénu .Ale rozhodčí terén uznal jako způsobilý a tak byl asi regulérní.Už před zápasem jsme tušili ,že o fotbale to nebude a rozhodne bojovnost se štěstím.Nebyla to tak úplně pravda.My jsme totiž i na tomhle "bahňáku"hráli poměrně slušný fotbal s krátkými přihrávkami a jen trochu smůly a střelecká indisposice Tomáše G.držely domácí ve hře.Hřiště se stále zhoršovalo a druhá půle byla už skutečně jen o ježdění po zadku.Paradoxně však přišly i góly,první po krásném centru Honzy J.na který brankář Dvořák nedosáhl, dal hodně se lepšící Miloš Dandy D. Přišlo dalších několik šancí,které se však doslova utopily v kalužích a bahně. Domácí vsadili vše do útoku a přece jenom získali v závěru převahu.Právě z protiútoků jsme je měli trestat,ale terén byl proti.

Když Lukáš F.nádherně vyrazil trestný kop z 16m ,povedlo se nám bleskově zápas rozhodnout.Honza J.vymetl pavouky z pravého horního rohu Dvořákovy branky .Paráda 2:0.

Nikdo se nezranil,což by na takovém hřišti nebylo s podivem.Zápas řídil pan M.Pilný ,hru na náš vkus a vzhledem k terénu a nefotbalovosti některých hráčů až příliš "pouštěl".Ale takov ý je trend a my se musíme tvrdostí přizpůsobit.

Výborný zápas opět odehrál Tonda S.-určitě nejlepší hráč utkání,pochválit musíme všechny za nasazení. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář