So Staré Buky - Fk Strážné 3 : 3 (1 : 1 )

Téměř po dvou letech  jsme přijeli na hřiště St.Buků, kde se nehrálo pro rekonstrukci kabin. A ta je skutečně zdařilá. Ale i mužstvo se sokolíkům podařilo poskládat za dva roky výtečné. My jsme určitě po porážce s Vrchlabím nepřijeli jako favorité , ale jakoby nám tato role vyhovovala , odehráli jsme slušný zápas. Na víc než těžkém terénu jsme se snažili kombinovat a dostávali jsme se i do šancí. Po průniku T.Jílka po levé straně do prázdné branky zakončoval M.Stejskal Ale vedení nám nevydrželo dlouho , jen po pár minutách špatně odkopnutý míč a nejlepší hráč domácích Palinkáš vyrovnal. To domácím pomohlo a na chvíli ovládli hru a z několika rohů hrozilo velké nebezpečí. Ale znovu jsme se ujali vedení a byli lepší , soupeř však opět vyrovnal.Jako na houpačce.. Za zmínku stojí minimálně tři tutovky , které zbrkle J.Balcar nevyužil, ale nakonec se přeci jen hlavou v 75.minutě trefil a poslal nás do vedení 2 :  3.

Už to vypadalo , že si odvezeme tři body , ale nedůsledné bránění a možná i špatné rozhodnutí pomezního (ofsajd?) rozhodli o remíze . Před zápasem bychom ji brali ,ale po vývoji utkání a našem výkonu přišlo zklamání.To vyvrcholilo po pokutových kopech ,když za stavu 4 : 3 pro nás mohl J.Plecháč rozhodnout , ale netrefil zařízení a pak v 6. sérii zahodil D.Bradler. Jeden bod je za dnešní výkon málo.