So Vítězná - FK Strážné 3 : 3 ( 1 : 2 ) PK 2 : 1

Těžký terén a velmi těžký soupeř nás čekal v sobotu ve Vítězné. O tom ,že by se po vítězství nad Hartou naše personální situace nějak stabilizovala,  se mluvit určitě nedá i sem ,na hřiště druhého mužstva tabulky jsme jeli v jedenácti .ale jak říká klasik : fotbal se v 11 hraje. A tak jen velmi odpovědný výkon všech našich hráčů a možná trocha štěstí nás držely celý zápas na třech bodech.

Hned první vážnější závar před domácí brankou zakončil velice šikovnou hlavičkou V.Zárybnický a k překvapení domácích jsme vedli 1 : 0. Půl hodiny se hrál celkem vyrovnaný zápas , i když domácí přece jenom několika standardkami více ohrožovali naší bránu. Pak přišla 32.minuta a P.Pfeifer propálil vše co stálo v cestě. 0 : 2 . Vypadalo to slibně ,ale na tak malém hřišti jsme věděli ,že není zdaleka hotovo. Zvláště když v poslední minutě prvního poločasu dal domácí Andrle z 20metrů kontaktní gól 1 : 2.  Do druhé půle díky této brance nastoupili domácí s velkou chutí s výsledkem něco udělat a po velkém tlaku skutečně v 70.minutě Krákorou srovnali. Ale my jsme už po pěti minutách šli znovu do vedení ,když se parádně trefil T.Jílek 2 : 3 . Začaly docházet síly , nemohli jsme střídat a tlak na naší branku se zvyšoval . Bránili jsme statečně neustále nakopávané míče do našeho vápna , kde skvělí Čurda se Sokolem odvraceli vše až do 85.minuty ,kdy smolně míč propadl k osamocenému Křížovi a ten ranou  pod břevno srovnal na 3 : 3. Škoda ,ale asi spravedlivě.

A pokutové kopy? Ostuda střelců : ze čtyř jen jedna branka. Ale bod z venku od teď už vedoucího celku soutěže je úspěch.