Sp Vrchlabí B - Tj Strážné 2 : 3 (2 : 2)

Už jednou odložené utkání se odehrálo na podmáčeném, ale vcelku slušném, trávníku.Obě mužstva jsou v klidných vodách středu tabulky ,přesto derby se dalo očekávat ,že bude malinko vypjatější. Ale první část hry tomu nenasvědčovala. Hrál se opravdu pěkný ,rychlý fotbal s dobrými akcemi na obou stranách.Vedení se ujalo Vrchlabí po ukryté střele velmi šikovného Ždárského z hranice "vápna". Strážné pak zvýšilo aktivitu a začaly přicházet i šance.Jednu tutovku neproměnil Zaremba , ale vzápětí to napravil nádherně zahraným přímákem a srovnal na 1 : 1. Už po pár minutách pěkně uvolnil Tomáš G. agilně hrajícího Ondru Z. , ten mu narazil zpět a Tomáš svoji "šmatlou" zvýšil na 2 : 1.

Jenže domácí mají Čapka a ten je při standardkách velice nebezpečný.Pěkný centr zblízka dorazil a srovnal na 2 : 2.

Druhá půle byla vyrovnaná , na fotbal se stále dalo koukat, až přišel skrat vrchlabského Sedláčka, který ne příliš tísněn chtěl hlavou odehrát snad na roh, ale trefil vlastní bránu.

Poté začalo logicky Vrchlabí tlačit ,ve snaze alespoň vyrovnat. Kopali několik rohů , ale nic z nich nevytěžili.Zkušení hráči Strážného si stav skore suveréně hlídali a brnkali přitom na nervy některých hráčů soupeře , kteří mohli děkovat benevolenci sudího, že neodešli do sprch o pár minut dřív.Zbytečně vyhrocený závěr už ale výsledek nezměnil.

Možná by zápasu slušela remíza , ale takový někdy bývá fotbal ,tentokrát to rozhodl vlastňák.