Spartak Hajnice - FK Strážně 1 : 3 ( 0 : 2 )

Po mnoha dlouhých letech jsme zavítali na hrací plochu nováčka soutěže mužstva Hajnic. Tu nepředcházela dobrá pověst , ale skutečnost je ještě daleko horší. Nakloněná rovina s rozdílem nadmořské výšky mezi dvěma rohovými praporky přibližně osmi metrů, je vlastně pouze louka se vším všudy a navíc velmi nerovná se ztvrdlými krtičincemi. Trvalo nám to nějakou dobu ,než jsme se přizpůsobili a hru maximálně zjednodušili , což vedlo k nekoukatelnému fotbalu .Ale jinak to prostě nešlo. Přesto jsme už v 19 min dokázali dostat míč až k T.Grégrovi a ten brankáře domácích pohotově přehodil.0 : 1. Jednoznačně jsme měli hru ve své moci a když po pěkné akci Jeřábka zvýšil opět Grégr na 0 : 2 zdálo se že je rozhodnuto.

Druhou půli jsme totiž hráli s kopce a po větru , ale domácí se nevzdávali a nezměrnou bojovností  byli stále nebezpeční. V té době nás podržel parádním zákrokem  L.Fesl v brance ,když vyrazil ránu z bezprostřední blízkosti . Na druhé straně nastřelil J Plecháč ještě břevno . Ke konečnému řešení mohlo dojít v 68. minutě ,kdy krásnou akci po pravé straně zakončil do prázdné branky O.Exnar , ale asistent odmával ofsajd ( ?? ). Zatím co naši borci se dohadovali s pomezním ,domácí zaútočili a jejich nejlepší hráč se nádherně trefil do horního rohu té branky na kopci , která je vyšší než ta pod kopcem. 1 : 2 .A ještě mohli přijít horké chvilky ,ale Balcarův průnik a nezištná přihrávka na nabíhajícího J.Jeřábka  utkání defakto ukončila.1 : 3 . Zasloužené vítězství před solidní návštěvou a snad i odveta za podzimní porážku.