Staré Buky - FK Strážné

24. 5. 2010

0 - 3

Utkání na horké půdě ve Starých Bukách bylo hráno na velmi těžkém terénu, ale na kvalitu hry to nemělo velký dopad.Od samého začátku si hosté za Strážného vytvořili mírnou převahu a snažili se o vstřelení úvodního gólu.Po několika náznacích se do střely opřel J. Hampl a nechytatelnou ranou překonal brankaře domácích. Po vstřeleném gólu se hostům podařilo ovládnout celé hřiště a výsledkem byla druhá branka hostů, kterou vsítil W. Brádler ke kterému se odrazil míč na hranici velkého vápna a obloukem přehodil brankaře 0 - 2.

Do druhého poločasu vstoupili hráči Strážného ještě s větší aktivitou a vytvořili si řadu příležitostí k navýšení skóre. Z několika vyložených šancí se již ujal jen samostatný únik T. Skrbka , který chladnokrevně zakončil a překonal tak jinak výborně chytajícího J. Dvořáka. 0  - 3

Domácí hráči přeskupili řady a podařilo se jim v závěru utkání vytvořit tlak na hostující hráče, ale žádnou ze svých šancí nevyužili. Proto utkání směřovalo k jednoznačnému a zaslouženému vítězství hráčů Strážného, kteří si takovým  výsledkem a hlavně předvedenou hrou zlepšili reputaci z předešlých zápasů. Celé utkání bylo odehráno velmi korektně z obou stran a pouze rozhodčí Teichman, který v druhém poločase kupil jednu chybu na druhou zbytečně  vnesl emoce mezi diváky  svým diskutováním a vulgárními posunky do řad některých fanoušků. S ohledem na výsledek a klidný průběh utkání se nepřenesly emoce mezi hráče a utkání se v klidu a bez emocí  dohrálo.