Svoboda - FK Havex 1 : 2 ( 1 : 0 )

Tak zas máme pro tentokrát " cirkus Svoboda " za sebou.Jako vždy na tomto pěkném hřišti se hrál,obzvlášť ve druhé půli,vyhecovaný zápas hlavně díky psychicky málo odolným postarším hráčům domácích.Ale od začátku.

Hra byla vyrovnaná,střed hřiště ale ovládali více domácí.Do žádné šance se však nedostali,naopak ,ta přišla na naší straně,když Mirek A.šel sám na brankáře Kynčla ale neproměnil.A byli jsme v zápětí potrestáni.Po zmatcích před naší bránou se k odraženému míči dostal nejlepší útočník Svobody a nekompromisně zavěsil.1 : 0.Jakoby nás branka probudila ,začali jsme hrát a hlavně běhat,což na v pochodu hrající domácí,platí.I když příležitosti byly,skore se do poločasu nezměnilo. V druhé půli už bylo na hřišti jen jedno mužstvo - to naše.Bylo jen otázkou času, kdy vyrovnáme.To se povedlo už v 18.minutě,když Ondra Z.obešel i brankáře a přesto,že byl faulován dopravil vleže míč za brankovou čáru.Regulérní branka však nebyla nepochopitelně uznána a do té doby docela dobrý rozhodčí Limberský začal kupit chyby,kompenzovat a prostě utkání nezvládat. Ale zaslouženě jsme vyrovnali v 32. minutě po krásné kolmici Lukáše J. a to už Ondrovi Z.nemohl nikdo upřít 1 : 1.Náš tlak pokračoval a po pěti minutách dal Marek M. nádhernou vítěznou branku na 2 : 1

A pak to místní borci prostě nezvládli.Při běžném souboji v našem malém vápně požadovali domácí penaltu,ale nerozhodný rozhodčí se šel poradit s asistentem a chtěl nechat pokračovat ve hře.To už mu ale hráči Svobody neumožnili.Několikrát byl p.Limberský fyzicky napaden a po jednoznačné inzultaci utkání nesměle ukončil asi v 38.minutě druhého poločasu. Proč to neuvedl do zápisu , nechápu,snad ze strachu z dalšího napadení.

Doufejme,že Svoboda sestoupí a bude klid.