Svoboda - FK Havex 1 : 2 (0:1)

Krásné počasí,hezké hřiště,slušné zázemí a stále stejně přestárlé mužstvo Svobody, to vše nás čekalo v sobotu odpoledne.Chodící fotbal,kterým se domácí vyšplhali až na třetí místo tabulky ,je to,co našemu mužstvu určitě nevyhovuje. A skutečně až do 20.minuty "uspávači hadů" jen chodili a čekali na příležitost pro Doda.Pak neudržel nervy jejich obránce,po odpískání napadl Jardu H. a byl po zásluze vyloučen.V deseti se domácí zabetonovali,ale naštěstí se pěkně trefil Honza J.a vedli jsme 1 : 0.Do poločasu se obraz hry nezměnil,ale příliš šancí jsme si díky zkušené obraně Svobody nevytvořili.Za zmínku stojí jen neodpískaný pokutový kop po faulu vybíhajícího brankáře na Píďu a následné trapné chování domácích hráčů,kreří se na něj vrhli jak smyslůzbavení s tím,že úmyslně fauloval on!

V druhé půli byli naši hráči přesvědčeni ,že oslabený soupeř je nemůže ohrozit,ale hned ve 3.min.jsme zbytečně zahráli na roh a standartky je to, na co Svoboda sází.Špatně pokrytí hráči ,dobře trefený volej a 1 : 1. A nastalo trápení,téměř jako vždy s tímto soupeřem.Několik tutovek,nádherná střela Ondry Z skončila na tyči, neustále do plných ,to byly dlouhé minuty hry.Až branka po dorážce Tomáše G. nás vysvobodila a určitě zaslouženě jsme získali tři body.

Už ve středu můžeme rozhodnout v Libči,že příští ročník zase hrajeme Přebor.