Svoboda nad Úpou - FK Strážné

25. 4. 2010

1 -1 ( 2 - 0 na PP)

Do utkání hraném konečně za  pěkného počasí a na slušně připraveném terénu jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře od začátku přehrávali  a vytvořili si územní převahu. Již v 1.minutě se ocitl Sváťa sám před brankařem domácích , ale náhradnímu brankaři domácích  situaci slabou střelou velmi zjednodušil. Hra se postupem času začala vyrovnávat a hlavně se kouskovala vinou velmi špatným řízením utkání rozhodčím Mrkvičkou. Tomu se utkání moc nepovedlo a chybami na obě strany přispěl k nervozitě hráčů  a zbytečným hádkám, které v druhém poločase ovládly konec utkání.

Druhý poločas byl herně vyrovnáný, ale již né příliš pohledný. Po nepřímém kopu J. Hampla si naběhl na vzdálenější tyč  P. Pfeifer a hlavou nás poslal do jednogólového vedení. Když to již vypadalo, že vítězství vklidu uhájíme neodpískal rozhodčí Mrkvička jasný pokutový kop proti domácím a my v další  vyložené šanci selhali, následoval trest z rychlého protiůtoku. 1 - 1.

Do konce zbývalo jen pár minut a na hřišti se již nic podstatného krom dohadů nestalo.Rozhodnout tedy musely o druhém bodu pokutové kopy. V těch jsme totálně vyhořeli a nezvládli ani jeden z dvou pokusů a tudíž v závěrečných minutách přísli o cenné dva  body.