TJ Lánov - FK Strážné 3 : 7 ( 1 : 4 )

Při pohledu na tabulku v závěru podzimní části přeboru , bylo jasné kdo je favoritem utkání ,které se díky absenci lánovských v soutěži nehrálo přes dva roky. A od prvních minut jsme opravdu na hřišti dominovali , nepouštěli domácí ani za půlící čáru a vytvářeli si jednu šanci za druhou. J.Mikina ani L.Kouřil ve svých příležitostech ještě neuspěli a tak až M.Janoch konečně protrhl střeleckou smůlu a nadvakrát v 8. minutě dopravil míč do sítě. Drtivá převaha pokračovala a do 30.minuty jsme vedli 3 : 0 ( 2x J.Mikina). Se zaujetím hrající domácí pak po chybě J.Balcara snížili na 1 : 3 , ale jednoznačný průběh zápasu to neovlivnilo. Ještě do přestávky zvýšil M.Janoch z penalty za faul na pronikajícího Mikinu na 1 : 4.

Ani ve druhé půli se nehrál pohledný fotbal, na to byl terén příliš těžký a tak jen počet branek mohl přítomné diváky uspokojit. Za nás se opět gólově prosadil V.Zárybnický ,který nastoupil až do druhé půle ,ale přesto skóroval dvakrát. A za zmínku ještě stojí krásná branka J.Srnského z 83.minuty , když po průniku trefil přes celou bránu tvrdě "za háčky" Domácí nepříjemný příděl přece jenom korigovali díky naší nesoustředěnosti a svojí neutuchající snaze útočit za každou cenu i když jich dostanu deset.

Poměrně snadná záležitost jen ukázala lánovským ,že budou mít starosti , abychom ještě příští ročník spolu mohli hrát ve stejné soutěži. A k tomu jim upřímně držme palce.