TJ Strážné - J.Podhůří 6 : 1 (3 : 1)

Po našem debaklu v Poříčí, bylo jasné , že jen vítězství potvrdí naši zlepšenou hru na jaře. A za tím jsme šli důrazně od první minuty. Už v deváté jsme se ujali vedení po penaltě Voříška a v 18.min. po kopu z rohu dal pěknou branku hlavou Tonda S. Vše se vyvíjelo podle představ, jenže jsme vyrobili hrubou chybu na hranici vápna a Zdržálek pěkně naservíroval Přívratskému , který snížil na 2 : 1. Jen asi deset minut jsme se mohli strachovat ,že Harta s výsledkem do poločasu ještě něco udělá. Ale krásná kolmice Tomáše a ještě hezčí zakončení Zaremby , zápas definitivně rozhodly. 3 : 1.

Ve druhé půli hosté hru nepochopitelně otevřeli a dobře hrající Strážné jen sázelo další branky ( 2 Plechy a ještě Vořech) a v exebici ,když jsme odmítli dát Hartě "desítku", v poklidu dokráčelo k vysokému vítězství.

Tak ještě jeden "anglický" týden a máme hektický začátek jara za sebou - a víc než úspěšně. Čtyři vítězství a jedna prohra , to by už na klidný konec ( abychom se mohli připravit na soustředění na Slapech ) mělo stačit.